Kraina żuczków to wyjątkowe miejsce, które pielęgnuje w maluszkach kreatywność, wszechstronny rozwój i wiarę we własne możliwości. Tworzymy środowisko bezpieczne i przyjazne dzieciom. Sprawdź czy nasze wartości są Tobie bliskie. 

O NAS

O Krainie Żuczków

Uważamy, że indywidualne podejście do każdego dziecka ułatwia naszym podopiecznym łatwy start w edukację wczesnoszkolną. Doświadczamy otaczającego nas świata poprzez zabawę
i eksperymenty.  Dużą uwagę poświęcamy przyrodzie i ekologii, podczas spacerów w pobliskich parkach i lasach uczymy rozpoznawać liście drzew, poszukujemy śladów zwierząt, ale również kształtujemy odpowiednie zachowania.

Nauka języka angielskiego to niezwykle dynamiczny proces, który odnosi najlepszy efekt od najmłodszych lat życia. W naszych placówkach nauka języka angielskiego odbywa się poprzez różne metody jak wierszyki i rymowanki, kolorowe plansze, zabawy sportowe, czy piosenki. Nauczyciel angażuje dzieci za pomocą bodźców dotykowych, słuchowych, węchowych, wzrokowych co wpływa na swobodne przyswajanie wiedzy.

Uczymy się piosenek, pobudzamy wrażliwość muzyczną, gramy na instrumentach do których dzieci mają swobodny dostęp. Świadomie rozwijamy zdolności muzyczne, przez co nasi podopieczni nabierają łatwości uczenia się czytania i liczenia. 

Dzieci mają możliwość doskonałej zabawy rozwijając mowę, słuch
i koncentrację.

Kładziemy duży nacisk na zajęcia sensoryczne, które za pomocą dotyku, węchu, smaku czy słuchu pozwalają małym odkrywcom poszerzać swoje zainteresowania rozbudzając ciekawość do otaczającego nas świata. Nie boimy się chlapać czy brudzić, pobudzając przy tym naturalną kreatywność dzieci.

Akcje i projekty edukacyjne

ŻŁOBKI i przedszkola

NASZE ODDZIAŁY

 

Liczba oddziałów

Opiekunów

Dzieci

SPrawdź nas!

Opinie rodziców

Poznaj nas!

GALERIA TIK TOK

Rekrutacja

Mamy wolne miejsca!

Rekrutacja do naszych placówek prowadzona jest przez cały rok kalendarzowy w zależności od dostępności miejsc. Bądź z nami w stałym kontakcie, w celu zarezerwowania miejsca dla swojego dziecka.